ÇOÇUKLAR İÇİN DİL KURSU
Yabancı dil bilmenin önemi ve bize sağladığı katkılar üzerine üst başlıklarımızda konuşmuştuk. Türkiye'de yabancı dil eğitimine verilen önem, 1980'li yıllar ile karşılaştırıldığında birçok farklılık göstermektedir. Özellikle veliler bu konuda çocuklarının gereken eğitimi alması için elinden gelen bütün imkânları kullanmaya çalışıyorlar. Henüz 4–5 yaşında olan çocukların İngilizce ile tanışmasını sağlamaya çalışıyorlar. Bu konuda bizlerde elimizden gelen çalışmaları yapmaya çalışıyoruz.

8–12 ve 12–16 yaş gurupları olarak 2 farklı yaş gurubuna eğitim veriyoruz. Bu alanda önemli olan bazı başlıklara değinelim.

• Bu yaş gurubuna ait kitaplar verimli olarak kullanılabilir mi?
• Çocukların bulunduğu sınıflar eğitim açısından uygun mu?
• Yaş guruplarına eğitim veren eğitmenler bu konuda uzman eğitim almış kişiler mi?
• Motivasyon kaybı yaşamamak adına verilen eğitimler yaş guruplarına uygun olarak düzenlenmiş mi?
• Çocuklarımızın okulda gördükleri İngilizce derslerine fayda sağlayabilecek etüt sınıfları mevcut mu?

Bu konularda yapılan araştırmalar, bu yaş düzeyinde bulunan çocukların bilgileri yetişkinlere oranla çok daha hızlı aldığını ve öğrendiğini göstermektedir. Velilerimizin bu konuda hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak, hafta içi çocuk programlarımızı kısa süre önce kapattık, Hafta sonu cumartesi ve Pazar günlerinden bir tanesini seçerek, saat 15.00- 19.00 saatleri arasında İngilizce eğitim imkânları sunuyoruz. Yaklaşık 90 ders süresinde 1 seviye eğitim tamamlıyoruz ve çocuklarımızı geleceğe daha hazırlıklı hale getiriyoruz.

Fiyatlama politikası olarak yetişkin sınıflarına oranla daha düşük fiyat politikaları uyguladık. 90 İngilizce ders ve 15 hafta süren eğitim programları ile ortalama 600–800 TL arasında ücret ile satın alma şansına sahipsiniz.

Konu ile ilgili detaylı eğitim ve fiyatlandırma bilgisi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Sınıf eğitmenleri ile iç içe ve devamlı iletişim halinde olabileceğiniz kurumumuza bekliyoruz.